Nauda

Klientų žymės

Kaip padidinti pardavimus, pagerinti klientų aptarnavimą ir padidinti darbuotojų darbo efektyvumą?

Kiekvienos bendrovės gyvenime yra etapas, kai nei vadovo nei tuo labiau pardavimų vadybininko galvoje nebetelpa visa informacija apie klientus. Tokiu metu įmonėse diegiamos CRM (Customer Relationship Management) sistemos. CRM tai veiklos modelis siekiant maksimaliai patenkinto kliento ir bendrovei naudingų bei valdomų santykių su juo.

Sklandus ryšių su klientais valdymas, pardavimų grandinės automatizavimas - būtina sąlyga tvariai bet kokios bendrovės plėtrai. Verslo vadovėliuose sakoma, kad tai į klientą orientuoto verslo filosofija. Tikslas – vienodai kokybiškai aptarnauti klientą visuose sąlyčio su įmone taškuose, pakeliui kaupiant kokybišką informaciją apie visą procesą ir jį tobulinant. Tokiu būdu CRM leidžia įmonėms visada žinoti „čia ir dabar“ statusą ne tik apie klientus, bet ir apie savo pačios darbo darbą, kiekvienos veikloje dalyvaujančios grandies efektyvumą.

Efektyvi veikla

MINNIT CRM kaupiama visa Jūsų turima informacija apie klientus, ten dirbančius žmones, bendravimo su jais istorija. Vienoje vietoje bus informacija su kuo bendrauta ir apie ką bei kada vėl reikia su jais susisiekti. Su MINNIT informacija apie klientus tampa Jūsų, o ne pardavėjų nuosavybe.

Stebėjimas ir kontrolė

MINNIT CRM įmonės vadovams leidžia matuoti darbuotojų pastangas, asmeninius rezultatus bei indėlį į bendrą bendrovės pardavimų augimą. Planuodami pardavimų planus ir jų vykdymą laiku priimsite sprendimus dėl bendrovei reikalingų resursų ir pokyčių. Gal reikia daugiau darbuotojų, o gal jų per daug.

Didesnė motyvacija

MINNIT CRM leis Jūsų įmonės darbuotojams efektyviau aptarnauti klientus, o įmonės vadovams leidžia matuoti darbuotojų pastangas, asmeninius rezultatus bei indėlį į bendrą bendrovės pardavimų augimą. Planuodami pardavimų planus ir jų vykdymą laiku priimsite sprendimus dėl bendrovei reikalingų resursų ir pokyčių.

Kruopščiai su įmonės vadovais suderinus bendrovėje vykstančius procesus, programą paruošime kuo tiksliau kaupti informaciją apie juos.