Telemarketingas, skambučių centras

MINNIT CRM leidžia naudoti esamą klientų duomenų bazę ir užduočių valdymo įrankius Telemarketingo tikslams pasiekti. Tie patys kontaktai gali būti naudojami ir pardavimų ir telemarketingo ir klientų aptarnavimo personalo. Tie patys vartotojai CRM'e gali atlikti ir skambučių centro operatoriaus ir paprasto plėtros vadybininko funkcijas.

Viskas apibrėžiama skirtingomis teisėmis į tam tikras CRM vietas. Projekto vadovas gali kurti ir administruoti telemarketingo kampanijas, stebėti jų eigą ir formuoti ataskaitas.

TM main TM-actions

Telemarketingo modulis automatizuoja dvi pagrindines skambučių centro funkcijas. 
Skambinantysis nesirenka :

Esant poreikiui, galima suteikti veiksmų laisvę su didesnėmis teisėmis planuojant savo “perskambinimus” ar koreguoti kontaktų duomenų bazę.

Projektų kūrimas ir kontaktų priskyrimas

Vadovai gali kurti neribotą kiekį telemarketingo (TM) projektų ir nurodyti kurie iš vartotojų dirbs prie jo.

Iš bendros duomenų bazės pagal esamus kriterijus atfiltruojamas norimas kontaktų sąrašas (ar keli) ir priskiriami į projektą. Galima filtruotis ir pagal kontaktų dalyvavimą ankstesniuose projektuose, arba atvirkščiai tik tokius kurie dar nebuvo paliesti TM darbo.

Priskyrimas vyksta fone, nereikia laukti. MINNIT CRM praneša kada kontaktai priskirti.

Darbas su projektu

Operatorius pasirenka su kuriuo projektu šiuo metu nori dirbti. CRM programa būtent iš to projekto automatiškai parinkinės kontaktus skambinimui ir skirtys darbą tarp kelių vienu metu dirbančių operatorių. Užtikrinamas kontaktų nesidubliavimas.

Gavęs kontaktą operatorius gali tiesiog skambučio metu koreguoti jo informaciją, papildyti kontaktiniais asmenimis, ar priskirti į iš anksto apibrėžtas grupes, priskirti specialius požymius.

Bet kuriuo metu leidžiama atidaryti likusias CRM programos dalis pilnesniam darbui su informacija, jei tai reikalinga ir vartotojui suteiktos teisės. Nieko nedarant su kontaktu nustatytą laiko periodą, rezervacija atlaisvinama ir kontaktas gali būti pateiktas kitam operatoriui.

Veiksmai ir jų istorija

Skambučio metu galima įvesti tik iš anksto nurodytus kriterijus apie pokalbį, papildant operatoriaus pastabomis. Kiekvienam kriterijui gali būti suprogramuoti skirtingi įvedamos informacijos laukeliai, nustatoma kuriais atvejais būtinas sekančio veiksmo susiplanavimas arba kurie kriterijai reiškia darbo su kontaktu pabaigą.

Kokybiškam darbui su kontaktais užtikrinti operatoriams rodoma darbo su jo istorija, kad būtų aiškus skambučio kontekstas.  Esant poreikiui leidžiama kontaktą „praleisti“ ir rinktis sekantį.

Individualus darbas su kontaktais, perskambinimai. 

Be abejo yra ataskaitų ir eksporto į Excel moduliai.